NEW WELLNESS BEAUTY WEEKEND

O krok zpět

21. 04. 2013

NEW WELLNESS BEAUTY WEEKEND

NEW WELLNESS BEAUTY WEEKEND

Vychutnejte si s námi pohádkový svět wellness zážitků

Lázeňské městečko Luhačovice a rezidence Ambra přivítalo v pátek 5. dubna početnou skupinu přijíždějící strávit wellness víkend.

Uvítání u recepce nenechalo nikoho na pochybách, že o každého bude s láskou a pečlivostí postaráno. Velká dárková taška s pozornostmi partnerů akce, pečlivě vypracovaný program cvičení, procedur a pestrá nabídka, jak se seznámit s produkty a službami ze stran partnerů, stejně jako příjemné prostředí čtyřhvězdičkového hotelu a usměvavý personál i lidé z týmu paní Svobodové.

Po krátkém úvodním oficiálním zahájení v restauraci hotelu a představení lektorek se již začalo cvičit a relaxovat na plno.

Procedura střídala proceduru, cvičilo se, vířilo se ve vířivce, na řadu přišly i břišní tance.

Z širokého spektra cvičení jmenujme alespoň zumbu, aerobic mix a cardio dance, yogu, body balance, zdravá záda, overbaly, bosu, power core, body form, aqua aerobic a aqua zumbu. Po celý víkend vedly tyto lekce energické a vždy usměvavé fundované lektorky Ivana Sotolářová, Magda Mifková, Eva Vajnrajchová i Zita Svobodová.

Páteční večerní program byl věnován povídání, líčení a poradenství s kosmetikou MARY KAY, sobota patřila i procházkám po kolonádě, Vincentka, zkrátka všechno co k lázeňskému pobytu patří.

Pracovníci Centru vitality dělali prakticky pomyšlení. Tentokrát měli pro účastnice připravené novinky – wellness balíčky, jako byl Kokosový sen, Čajový obřad i Štíhlá z Ambry.

Stravování formou švédských stolů překvapovalo nápaditou nabídkou pokrmů včetně ovoce, zeleniny, alternativní stravy a racionální výživy.

Nechyběla i řada partnerů, kteří vážili cestu do Luhačovic, aby nabídli ženám své služby.

Nechat se zkrášlit kosmeceutikou tianDE, ostříhat se nebo upravit účes skvělými kadeřnicemi z TX salonu v Brně, vyzkoušet lifting obličeje a bělení zubů, objednat se na pedikúru, ochutnat produkty MEGGLE, ale také odvézt si dárky v podobě krémů na ruce tianDE, intimní hygieny značky Ria a BEL, čajů Megafyt, doplňků stravy Farmax, produktů Rexona.

O doplnění energie se postaraly tyčinky Corny, krekry Natura Bohemia, produkty Bonavita, WASA, nechyběla nabídka sportovní a fashion módy českého výrobce značky DRAPS, šperky Swarovski a novinkou byly vonné svíčky PartyLite.

Poděkování patří i partnerům akce, kteří věnovali ženám dárky do tomboly.

O pitný režim všech cvičících se staral jako vždy, náš stálý partner, společnost NUTREND.

Sobotní večer patřil tanci a zábavě. Úvodní ABBA show v podání všech lektorek přítomné dámy naladilo a další hodiny protančily za doprovodu taneční skupiny DUO CADILAC.

Věřím, že spousta účastnic a účastníků dostal celý wellness víkend do pohody a splnil jejich přání.

Ženy odjížděly usměvavé a naladěné, mnohé již s myšlenkou „brzy na shledanou na příštím wellness“.

Těšíme se s Vámi opět na podzim a zveme Vás do rezidence AMBRA v Luhačovicích,

11. -13. října 2013.

 

Zita Svobodová a tým Relax, aerobic, fitness